Menu Close

Vasaros šventė Burbiškio padalinyje

Burbiškio padalinio bendruomenė vasarą palydėjo jaukiai ir bendrystėje. Kepėme šašlykus, o lauko pavėsinėje dalinomės prisiminimais apie vasaros dienas ir gražiausias akimirkas. Nors vasara buvo kupina įvairiausių veiklų, gyventojai labiausiai džiaugėsi ekskursijomis – jų metu patirta daug naujų įspūdžių, nuotykių ir džiaugsmingų akimirkų. Šią saulėtą dieną palydime vasarą ir pasitinkame artėjantį rudenį. Džiaugiamės, kad vasara buvo kupina nepamirštamų akimirkų.

Skip to content