Menu Close

Savanoriška veikla

Savanoriška veikla socialinės globos namuose
Jei norite padėti kitiems, esate rūpestingas ir užjaučiantis, kviečiame tapti savanoriu Anykščių socialinės globos namuose!

Savanorystė – tai būdas geriau pažinti save, išsiaiškinti savo pomėgius, veiklas, kurios tau tinka. Tai puiki proga susipažinti su naujais žmonėmis, įgauti darbo patirties. Svarbiausia – tai proga daryti gerus darbus!

Anykščių socialinės globos namai yra akredituota jaunimo savanorius priimanti organizacija. Savanorius galime priimti Svėdasų padalinyje adresu: Alaušo g. 4, Svėdasai, Anykščių r.

Burbiškio padalinyje: Anykštos g. 2 A, Burbiškis, Anykščių r.

Troškūnų padalinyje adresu: Vytauto g. 15, Troškūnai, Anykščių r.

•Savanoriška veikla Globos namuose – savanorio neatlyginamai atliekama visuomenei naudinga veikla, kurios sąlygos nustatomos savanorio ir šios veiklos organizatoriaus – Globos namų susitarimu.
•Su savanoriu sudaroma savanoriškos veiklos sutartis
•Savanoriams suteikiama informacija apie socialinę globą bei pagalbos ir užimtumo organizavimo ypatumus Senyvo amžiaus asmenims bei psichikos negalią turintiems asmenims.
•Savanoris gauna savanoriškai veiklai atlikti reikalingas priemones, informaciją, apmokymą vietoje, konsultacinę ir techninę pagalbą.
•Savanoriui pageidaujant išduodamas dokumentas, patvirtinantis savanorio atliktą savanorišką veiklą, įgytą kompetenciją.

Skip to content