Burbiškio padalinyje šurmuliavo linksma ir nuotaikinga Užgavėnių šventė, kurioje dalyvavo gyventojai ir darbuotojai. Nuo pat ryto visi ruošėsi šiai tradicinei šventei – puošėmės kaukėmis ir skaromis, virtuvėje jau sklido kepamų blynų kvapas. Kadangi Užgavėnės simbolizuoja žiemos išvarymą, visi susirinko aplink Morę. Kartu vieningai skandavome „Žiema, žiema, bėk iš kiemo”, o Morė buvo iškilmingai sudeginta. Vėliau skanavome ant laužo keptą kiaušinienę su lašiniais.
