Besibaigiant vasarai, gamta mus lepino saulėtu oru ir žydinčiais augalais. Šią progą įprasminome fotosesija, kurioje Svėdasų padalinio gyventojai džiugiai pozavo ir dalijosi gera nuotaika. Jie įrodė, kad kiekviena diena gali būti kupina grožio, jei ją pasitinkame su šypsena. Šios akimirkos liko ne tik nuotraukose, bet ir širdyse – jos primena, kaip gera būti drauge ir dalintis paprastais gyvenimo džiaugsmais. Už fotografijas dėkojame fotografei Airingai.